Genealogie FamilieEblé-van Kampen
en aanverwante families
Voorna(a)m(en):  Familienaam: 
[Geavanceerd zoeken]  [Familienamen]

Jacob [Jan] Weynsenz

Mannelijk 1438 - na 1492  (54 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jacob [Jan] Weynsenz is geboren in Circa 1438 in Dordrecht; is overleden in Na 1492 in Dordrecht.

    Jacob trouwde met Onbekend in Voor 1464 in Dordrecht ?. Onbekend is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anthonia [Jacob Jan] Wenssendr  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1465; is overleden in Voor 1549 in Dordrecht.


Generatie: 2

  1. 2.  Anthonia [Jacob Jan] Wenssendr Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacob1) is geboren in Circa 1465; is overleden in Voor 1549 in Dordrecht.

    Anthonia trouwde met Aert [Hendricksz] in Voor 1485. Aert is geboren in Circa 1460; is overleden op 28 sep 1543 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Jacob [Aert Hendriksz] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1493 in Dordrecht; is overleden in Voor 1528.


Generatie: 3

  1. 3.  Jacob [Aert Hendriksz] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anthonia2, 1.Jacob1) is geboren in Circa 1493 in Dordrecht; is overleden in Voor 1528.

    Jacob trouwde met Cornelia [Jansdr] van Slingeland in Voor 1517. Cornelia (dochter van Jan [Jansz] van Slingeland en Hillegont [Aert Willemsdr]) is geboren in ..-..-1493; is overleden op 20 aug 1587 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Margaretha [Jacobsdr] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.
    2. 5. IJmant Wenssen ?  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in ..-..-1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.
    3. 6. Jan [Jacobsz] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1520; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 4

  1. 4.  Margaretha [Jacobsdr] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jacob3, 2.Anthonia2, 1.Jacob1) is geboren in Circa 1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.

    Margaretha trouwde met Cornelis [Claasz] van Driel in Ja, maar wanneer ?. Cornelis (zoon van Claes [Cornelisz] van Driel en Reimborch N.N.) is geboren in Circa 1500; is overleden op 14 jan 1555 in Dordrecht; is begraven in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Thonis [Cornelisz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1535; is overleden in Voor 1576.
    2. 8. Pieterke [Cornelisdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1540; is overleden in Voor 1620.
    3. 9. Nicolaas [Cornelisz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1545; is overleden op 11 nov 1603 in Westmaas; is begraven in Westmaas.
    4. 10. Niesken [Cornelisdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1546; is overleden op 23 apr 1610 in Hendrik-Ido-Ambacht; is begraven in Hendrik-Ido-Ambacht.

  2. 5.  IJmant Wenssen ? Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jacob3, 2.Anthonia2, 1.Jacob1) is geboren in ..-..-1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.

  3. 6.  Jan [Jacobsz] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jacob3, 2.Anthonia2, 1.Jacob1) is geboren in Circa 1520; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jan trouwde met Machteld [Jansdr] in Voor 1548 (1ste huw.). Machteld (dochter van Jan [Willemsz]) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan trouwde met Adriana [Cornelisdr] van Meghen in Circa 1549 (2de huw.). Adriana is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan trouwde met Sophie [Cornelisdr] in Circa 1599 (3de huw.). Sophie is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1603. [Gezinsblad] [Familiekaart]