Genealogie FamilieEblé-van Kampen
en aanverwante families
Voorna(a)m(en):  Familienaam: 
[Geavanceerd zoeken]  [Familienamen]

Aert [Hendricksz]

Mannelijk 1460 - 1543  (83 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aert [Hendricksz] is geboren in Circa 1460; is overleden op 28 sep 1543 in Dordrecht.

    Aert trouwde met Anthonia [Jacob Jan] Wenssendr in Voor 1485. Anthonia (dochter van Jacob [Jan] Weynsenz en Onbekend) is geboren in Circa 1465; is overleden in Voor 1549 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacob [Aert Hendriksz] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1493 in Dordrecht; is overleden in Voor 1528.


Generatie: 2

  1. 2.  Jacob [Aert Hendriksz] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aert1) is geboren in Circa 1493 in Dordrecht; is overleden in Voor 1528.

    Jacob trouwde met Cornelia [Jansdr] van Slingeland in Voor 1517. Cornelia (dochter van Jan [Jansz] van Slingeland en Hillegont [Aert Willemsdr]) is geboren in ..-..-1493; is overleden op 20 aug 1587 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Margaretha [Jacobsdr] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.
    2. 4. IJmant Wenssen ?  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in ..-..-1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.
    3. 5. Jan [Jacobsz] Wenssen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1520; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 3

  1. 3.  Margaretha [Jacobsdr] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.

    Margaretha trouwde met Cornelis [Claasz] van Driel in Ja, maar wanneer ?. Cornelis (zoon van Claes [Cornelisz] van Driel en Reimborch N.N.) is geboren in Circa 1500; is overleden op 14 jan 1555 in Dordrecht; is begraven in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Thonis [Cornelisz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1535; is overleden in Voor 1576.
    2. 7. Pieterke [Cornelisdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1540; is overleden in Voor 1620.
    3. 8. Nicolaas [Cornelisz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1545; is overleden op 11 nov 1603 in Westmaas; is begraven in Westmaas.
    4. 9. Niesken [Cornelisdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1546; is overleden op 23 apr 1610 in Hendrik-Ido-Ambacht; is begraven in Hendrik-Ido-Ambacht.

  2. 4.  IJmant Wenssen ? Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in ..-..-1517 in Dordrecht; is overleden in ..-..-1597 in Dordrecht.

  3. 5.  Jan [Jacobsz] Wenssen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1520; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jan trouwde met Machteld [Jansdr] in Voor 1548 (1ste huw.). Machteld (dochter van Jan [Willemsz]) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan trouwde met Adriana [Cornelisdr] van Meghen in Circa 1549 (2de huw.). Adriana is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan trouwde met Sophie [Cornelisdr] in Circa 1599 (3de huw.). Sophie is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1603. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 6.  Thonis [Cornelisz] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Margaretha3, 2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1535; is overleden in Voor 1576.

    Thonis trouwde met in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 7.  Pieterke [Cornelisdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Margaretha3, 2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1540; is overleden in Voor 1620.

    Pieterke trouwde met Anthony Hoogwerf in Ja, maar wanneer ?. Anthony is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 8.  Nicolaas [Cornelisz] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Margaretha3, 2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1545; is overleden op 11 nov 1603 in Westmaas; is begraven in Westmaas.

    Nicolaas trouwde met Cornelia [Cornelisdr] in Voor 1575. Cornelia (dochter van Cornelis [Simonsz] en Haasje [Cornelisse]) is geboren in Circa 1560; is overleden in Voor 1606 in Blaak. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. Magdalena [Claasdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1575 in Mijnsheerenland; is overleden op 10 sep 1626 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

  4. 9.  Niesken [Cornelisdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Margaretha3, 2.Jacob2, 1.Aert1) is geboren in Circa 1546; is overleden op 23 apr 1610 in Hendrik-Ido-Ambacht; is begraven in Hendrik-Ido-Ambacht.

    Niesken trouwde met Cornelis [Antonis Lodewijcksz] van Ghiessen in Voor 1580. Cornelis (zoon van Anthonis [Cornelisz] en Onbekend) is geboren in Circa 1545; is overleden in Voor 1587. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Arijaenken [Cornelisdr. Lodewijckx] van der Giessen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1580 in Sandelingen-Ambacht; is overleden in Voor 26-04-1627 in Ridderkerk.