Genealogie FamilieEblé-van Kampen
en aanverwante families
Voorna(a)m(en):  Familienaam: 
[Geavanceerd zoeken]  [Familienamen]

Onbekend

Vrouwelijk - Ja, maar wanneer ?


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Onbekend is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Onbekend trouwde met Dirck [Rutghers] in Circa 1287 in Pernis. Dirck (zoon van Rutgher N.N. en Onbekend) is geboren in Circa 1260 in Pernis; is overleden in Na 1337. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Rutgher [Diddericks]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1288 in Pernis; is overleden in Na 1357.
    2. 3. Heijn Guet [Diddericsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Na 1289; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 2

  1. 2.  Rutgher [Diddericks] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Onbekend1) is geboren in Circa 1288 in Pernis; is overleden in Na 1357.

    Rutgher trouwde met Onbekend in Circa 1315 in Poortugaal. Onbekend is geboren in Circa 1288; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Trude [Rutgherus]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Na 1315; is overleden in ..-..-1422.
    2. 5. Beyen [Rutgers]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1324 in Poortugaal; is overleden in Na 1400.
    3. 6. Pieter [Rutghersz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1368; is overleden in Na 1373.
    4. 7. Hein [Rutgherszn]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1377; is overleden in Na 1405.
    5. 8. Lijsbeth [Rutghersdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1393; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    6. 9. Hein [Rutgherszn]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1393; is overleden in Na 1418.
    7. 10. Hughe [Rutghersz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1400; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 3.  Heijn Guet [Diddericsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Onbekend1) is geboren in Na 1289; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 3

  1. 4.  Trude [Rutgherus] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Na 1315; is overleden in ..-..-1422.

    Trude trouwde met Jan [Heijnenz] in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 5.  Beyen [Rutgers] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1324 in Poortugaal; is overleden in Na 1400.

    Beyen trouwde met Lijsbeth N.N. in Circa 1349 in Poortugaal. Lijsbeth is geboren in Circa 1325; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Ytswij [Beijensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 12. Beyen [Beyensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1350 in Poortugaal; is overleden in Voor 1409 in Poortugaal.
    3. 13. Willem [Beijensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1404; is overleden in ..-..-1446.
    4. 14. Dirc [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1408; is overleden in na-05-1408.
    5. 15. Rutgher [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1409; is overleden in Na 1427.
    6. 16. Hughe [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1409; is overleden in Circa 1429.

  3. 6.  Pieter [Rutghersz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1368; is overleden in Na 1373.

    Pieter trouwde met in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 7.  Hein [Rutgherszn] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1377; is overleden in Na 1405.

  5. 8.  Lijsbeth [Rutghersdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1393; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Lijsbeth trouwde met Jacob [Bollensz] in Ja, maar wanneer ?. Jacob is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 9.  Hein [Rutgherszn] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1393; is overleden in Na 1418.

  7. 10.  Hughe [Rutghersz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1400; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 4

  1. 11.  Ytswij [Beijensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Ytswij trouwde met Wouter [Gerritsz] in Ja, maar wanneer ?. Wouter is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 12.  Beyen [Beyensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1350 in Poortugaal; is overleden in Voor 1409 in Poortugaal.

    Beyen trouwde met Liesbeth N.N. in Voor 1378 in Poortugaal. Liesbeth is geboren in Circa 1350; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 17. Beije [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1429.
    2. 18. Ytswy [Beyensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 19. Doen [Beyensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1378 in Poortugaal; is overleden in Voor 1453 in Poortugaal.

  3. 13.  Willem [Beijensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1404; is overleden in ..-..-1446.

    Willem trouwde met Lijbeth N.N. in Ja, maar wanneer ?. Lijbeth is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 14.  Dirc [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1408; is overleden in na-05-1408.

  5. 15.  Rutgher [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1409; is overleden in Na 1427.

  6. 16.  Hughe [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1409; is overleden in Circa 1429.

    Hughe trouwde met Onbekend in Ja, maar wanneer ?. Onbekend is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 20. Lijsbeth [Hughe Beyensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1487.


Generatie: 5

  1. 17.  Beije [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1429.

  2. 18.  Ytswy [Beyensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Ytswy trouwde met Huich [Woutersz] in Ja, maar wanneer ?. Huich is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 21. Aechte [Huigensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  3. 19.  Doen [Beyensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1378 in Poortugaal; is overleden in Voor 1453 in Poortugaal.

    Doen trouwde met Margriet [Heijndricks] in Circa 1405 in Poortugaal. Margriet (dochter van Heijndrick N.N. en Suetkin N.N.) is geboren in Circa 1386 in Poortugaal; is overleden in ..-..-1446 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 22. Ariaentgen [Doen Beijensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Circa 1461 in Rotterdam.
    2. 23. Huig [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 24. Aechte [Doen Beijensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1405; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 25. Beyen [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1410 in Poortugaal; is overleden in Voor 1486 in Poortugaal.

  4. 20.  Lijsbeth [Hughe Beyensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (16.Hughe4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1487.

    Lijsbeth trouwde met Gherijt Reinier [Pijlsz] in Ja, maar wanneer ? (1ste huw Lijsbeth.). Gherijt is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Lijsbeth trouwde met Aernt [Adriaensz] in Ja, maar wanneer ? (2de huw Lijsbeth.). Aernt is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 6

  1. 21.  Aechte [Huigensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (18.Ytswy5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 22.  Ariaentgen [Doen Beijensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Circa 1461 in Rotterdam.

    Ariaentgen trouwde met Dirck van Oestgeest in Ja, maar wanneer ?. Dirck is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Circa 1461. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 23.  Huig [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  4. 24.  Aechte [Doen Beijensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1405; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Aechte trouwde met Aernt N.N. in Ja, maar wanneer ?. Aernt is geboren in Circa 1405; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 25.  Beyen [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1410 in Poortugaal; is overleden in Voor 1486 in Poortugaal.

    Beyen trouwde met Lijsbeth N.N. in Circa 1433 in Poortugaal. Lijsbeth is geboren in Circa 1412 in Poortugaal; is overleden op 17 dec 1485. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 26. Doen [Beyensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1516 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.
    2. 27. Cornelis [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 28. Aert [Beijensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1434; is overleden in Voor 1486.
    4. 29. Maria [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1438; is overleden op Ja, maar wanneer?.
    5. 30. Maritgen [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1438; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 7

  1. 26.  Doen [Beyensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1516 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

    Doen trouwde met Aeskin N.N. in Ja, maar wanneer ? (1ste huw Doen.). Aeskin is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 31. Beije [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1549-1556 in Poortugaal.
    2. 32. Aert [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1543.
    3. 33. Liedewij [Doenen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 34. Neeltje [Doenen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 35. Lijsbeth [Doenen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    6. 36. Willem [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1556-1561.
    7. 37. Maartje [Doensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    8. 38. Cornelis [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1500; is overleden in Na 1542.

    Doen trouwde met Neeltje [Wollebrant Jansz] in Ja, maar wanneer ? (2de huw Doen.). Neeltje (dochter van Wollebrant [Jansz] en Lijsbeth N.N.) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 39. Willem [Doensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1566-1571.
    2. 40. Maartje [Doenen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 27.  Cornelis [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  3. 28.  Aert [Beijensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1434; is overleden in Voor 1486.

  4. 29.  Maria [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1438; is overleden op Ja, maar wanneer?.

    Maria trouwde met Willem van Beaumont in Ja, maar wanneer ?. Willem is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 30.  Maritgen [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1438; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maritgen trouwde met Wouter [Pietersz] in Ja, maar wanneer ?. Wouter is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 8

  1. 31.  Beije [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1549-1556 in Poortugaal.

    Beije trouwde met Maritge [Claesdr] in Ja, maar wanneer ?. Maritge (dochter van Claes [Hendricksz] en Nelle N.N.) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 41. Commer [Beijensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 09-07-1565.
    2. 42. Adriaen [Beijensz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 43. Pieter [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 44. Doen [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in na 1561 in Schiedam.
    5. 45. Klaasje [Beijens]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Beije trouwde met Neeltje [Leenderts] in Ja, maar wanneer ? (2de huw.). Neeltje is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1561. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 32.  Aert [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1543.

    Aert trouwde met Engeltje [Claasse] in Ja, maar wanneer ?. Engeltje is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1545. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 33.  Liedewij [Doenen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Liedewij trouwde met Willem [Claasz] van Groenendijk in Ja, maar wanneer ? (1ste huw.). Willem is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Liedewij trouwde met Lambrecht [Jansz] Verstoup in Ja, maar wanneer ? (2de huw.). Lambrecht (zoon van Jan [Jansz] Verstoup) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 10 mrt 1552 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 34.  Neeltje [Doenen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Neeltje trouwde met Pieter [Mathijsz] in Ja, maar wanneer ?. Pieter (zoon van Mathijs [Haddensz] en Neeltge [Cornelisse]) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1546. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 35.  Lijsbeth [Doenen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Lijsbeth trouwde met Simon [Cornelisz] in Ja, maar wanneer ?. Simon is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 36.  Willem [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1556-1561.

    Willem trouwde met Ida [Jans] in Ja, maar wanneer ?. Ida is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 37.  Maartje [Doensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maartje trouwde met Jan [Allartsz] in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 38.  Cornelis [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1500; is overleden in Na 1542.

    Cornelis trouwde met Baartje [Jansdr] in Voor 1520 in Poortugaal. Baartje is geboren in Circa 1500; is overleden in Na 1551 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 46. Jan [Cornelisz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 47. Cornelis [Cornelisz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 1588 - 1591.
    3. 48. Lijsbeth [Cornelisdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 49. Leentje [Cornelisdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 50. Haasje [Cornelisse]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 10 dec 1557 in Westmaas; is begraven in Westmaas.
    6. 51. Beije [Cornelisz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 52. Neeltje [Cornelisdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1505; is overleden in Circa 1560.
    8. 53. Antheunis [Cornelisz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1520 in Poortugaal; is overleden in Voor 1559.

  9. 39.  Willem [Doensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in 1566-1571.

    Willem trouwde met Ida [Jans] in Ja, maar wanneer ?. Ida is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 40.  Maartje [Doenen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maartje trouwde met Jan [Allartsz] in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 9

  1. 41.  Commer [Beijensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 09-07-1565.

    Commer trouwde met Maritge N.N. in Voor 1560. Maritge is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1574. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 54. Pieter [Commersz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 55. Cornelis [Commers]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1643.
    3. 56. Cornelis [Commersz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1560 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 1607 en 22-09-1612 in Hoogvliet.
    4. 57. Claes [Commersz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in Circa 1575; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 42.  Adriaen [Beijensz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Adriaen trouwde met Onbekend in Voor 1530. Onbekend is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 58. Maartje [Adriaensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 59. Geertruij [Adriaensdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1530; is overleden op 25 dec 1598 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.
    3. 60. Magdalena [Adriaensdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1531; is overleden in Voor 04-11-1609.

  3. 43.  Pieter [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Pieter trouwde met Adriana [Dirks] van der Noort in Ja, maar wanneer ?. Adriana is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in ..-..-1569 in Spijkenisse. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 44.  Doen [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in na 1561 in Schiedam.

    Doen trouwde met Annetje [Jorisse] in Voor 1547 (1ste huw.). Annetje is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1555. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Doen trouwde met Neeltje [Witte] Meesse in Voor 1560. Neeltje is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1560. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 45.  Klaasje [Beijens] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Klaasje trouwde met Huig [Jacobsz] in Ja, maar wanneer ?. Huig is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 46.  Jan [Cornelisz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jan trouwde met Onbekend in Voor 1534. Onbekend is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 61. Ida [Jansdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1534; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 62. Haasje [Jansdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1534; is overleden in Na 05-10-1615.
    3. 63. Leentje [Jansdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Na 1534; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 64. Neeltje [Jans]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1540; is overleden in Voor 12-06-1592.
    5. 65. Geertje [Jansdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Na 1540; is overleden in Na 1623.
    6. 66. Anna [Jansdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1541 in Mijnsheerenland; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  7. 47.  Cornelis [Cornelisz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 1588 - 1591.

    Cornelis trouwde met Aleijt [Jan Mathijs] Dirven in Voor 1545. Aleijt is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 48.  Lijsbeth [Cornelisdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Lijsbeth trouwde met Pieter [Waddensz] in Ja, maar wanneer ?. Pieter is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1557. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 49.  Leentje [Cornelisdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Leentje trouwde met Jan N.N. in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 50.  Haasje [Cornelisse] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 10 dec 1557 in Westmaas; is begraven in Westmaas.

    Haasje trouwde met Cornelis [Simonsz] in Circa 1552 in Mijnsheerenland. Cornelis is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 23 okt 1557 in Wetsmaas; is begraven in Westmaas. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 67. Cornelia [Cornelisdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1560; is overleden in Voor 1606 in Blaak.

  11. 51.  Beije [Cornelisz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  12. 52.  Neeltje [Cornelisdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1505; is overleden in Circa 1560.

    Neeltje trouwde met Willem N.N. in Voor 1529 (1ste huw.). Willem is geboren in Circa 1504; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 68. Arie [Willemsz] N.N.  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 69. Jacob [Willemsz] N.N.  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Neeltje trouwde met Dirk [Cornelisz] Koorneef in Circa 1530 (1ste huw Dirk.). Dirk (zoon van Cornelis Koorneef en Onbekend) is geboren op 1505 - 1510 in Poortugaal; is overleden in Na 06-09-1571. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 70. Maartje [Dircksdr] Koorneef  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1535 in Rhoon; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 71. Haasje [Dirksdr] Koorneef  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1535 in Poortugaal ?; is overleden in Circa 1594 in Rhoon.

  13. 53.  Antheunis [Cornelisz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1520 in Poortugaal; is overleden in Voor 1559.

    Antheunis trouwde met in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 10

  1. 54.  Pieter [Commersz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 55.  Cornelis [Commers] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1643.

  3. 56.  Cornelis [Commersz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1560 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 1607 en 22-09-1612 in Hoogvliet.

    Cornelis trouwde met Grietje [Pieterdr] in Voor 1589. Grietje is geboren in Circa 1560 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 15-06-1645 en 05-03-1649. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 72. Commertje [Cornelisdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1589 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 23-01-1661 en 03-06-1663 in Pernis.
    2. 73. Pieter [Cornelisz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1591 in Hoogvliet; is overleden in Voor 17-08-1656 in Rhoon.
    3. 74. Pieter [Cornelisz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1604 in Hoogvliet; is overleden op 19 nov 1686 in Hoogvliet.
    4. 75. Leendert [Cornelisz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 1647 en 1652 in Hoogvliet.
    5. 76. Neeltje [Cornelisdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 23-05-1660 en 24-01-1661 in Hoogvliet.
    6. 77. Maartje [Cornelisdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is overleden in Voor 1660.
    7. 78. Jannetje [Cornelisdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is overleden in na-01-1661.

  4. 57.  Claes [Commersz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt in Circa 1575; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Claes trouwde met Cniertje [Cornelisse] in Voor 1605. Cniertje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 58.  Maartje [Adriaensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maartje trouwde met Jan [Willemsz] op 19 mei 1595 (1ste huw.). Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Maartje trouwde met Jan [Claasz] Verwis op 19 mei 1596 in Poortugaal. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 59.  Geertruij [Adriaensdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1530; is overleden op 25 dec 1598 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

    Geertruij trouwde met Aert [Hendricksz] van Driel in Circa 1558 in Poortugaal ?. Aert (zoon van Hendrick [Aertsz] en Lijsbeth [Pietersdr] van Driel) is geboren in Circa 1520; is overleden op 12 jul 1596 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 79. Cornelis [Aartsz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1560; is overleden in Voor 1645 in Poortugaal.
    2. 80. Lijsbeth [Aertsdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1565 in Poortugaal; is overleden in Voor 1653.
    3. 81. Maartje [Aartsdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1565; is overleden in Voor 02-10-1640.
    4. 82. Hendrik [Aartsz] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1570 in Poortugaal; is overleden in Voor 1632.
    5. 83. Neeltje [Aertsdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1571 in Poortugaal; is overleden op 4 aug 1653 in Poortugaal; is begraven op 9 aug 1653 in Poortugaal.
    6. 84. Adriaantje [Aarts] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1575 in Poortugaal; is begraven op 10 okt 1652 in Poortugaal.

  7. 60.  Magdalena [Adriaensdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1531; is overleden in Voor 04-11-1609.

    Magdalena trouwde met Leendert N.N. in Voor 15-05-1583 (1ste huw Magdalena.). Leendert is geboren in Circa 1550; is overleden in Voor 1583. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Magdalena trouwde met Claas [Jansz] Kooijer op 15 mei 1583 (1ste huw Claas.) in Poortugaal. Claas (zoon van Jan [Cornelisz] van Hoogvliet en Onbekend) is geboren in Circa 1552 in IJsselmonde; is overleden in Voor 1622. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 85. Bregje [Claesdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 86. Liedewij [Claesdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1579; is gedoopt op 1 jun 1589 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 87. Jan [Claesz] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden in voor 15-07-1646.
    4. 88. Maertje [Claesdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden op 2 feb 1625 in Poortugaal.
    5. 89. Janneke [Claesdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    6. 90. Arien [Claesz] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 7 aug 1591 in Poortugaal; is overleden op 2 aug 1634 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.
    7. 91. Ariaantje [Claasdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 aug 1598 in Poortugal; is begraven op 17 nov 1655 in Poortugaal.
    8. 92. Sijtje [Claesdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 aug 1598 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  8. 61.  Ida [Jansdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1534; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Ida trouwde met Jan N.N. in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 62.  Haasje [Jansdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1534; is overleden in Na 05-10-1615.

    Haasje trouwde met Willem N.N. in Ja, maar wanneer ?. Willem is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 63.  Leentje [Jansdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Na 1534; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Leentje trouwde met Jan [Jansz] in Ja, maar wanneer ?. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 64.  Neeltje [Jans] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1540; is overleden in Voor 12-06-1592.

    Neeltje trouwde met Claas [Jansz] de Waard in ..-..-1609 ?. Claas is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Neeltje trouwde met Cornelis [Cornelisz] Voogt in Voor 1566 in Poortugaal ?. Cornelis (zoon van Cornelis [Willemsz] Voogt en Lijnke [Pieters]) is geboren in Circa 1540; is overleden in Voor 17-06-1600. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 93. Hendrik [Cornelis] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 21-11-1605 in Poortugaal ?.
    2. 94. Geertje [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Poortugaal; is overleden in Na 1627.
    3. 95. Cornelis [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1566 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 96. Leentie [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in In 1572 in Poortugaal; is overleden in Voor 18-11-1664.

  12. 65.  Geertje [Jansdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Na 1540; is overleden in Na 1623.

    Geertje trouwde met Pieter Hendricks in Ja, maar wanneer ?. Pieter is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  13. 66.  Anna [Jansdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1541 in Mijnsheerenland; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Anna trouwde met Ool [Pietersz] in Voor 1585. Ool is geboren in Circa 1540; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 97. Maartje [Olen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op Voor 1585 ?; is overleden in Na 03-05-1670.
    2. 98. Haasje [Olen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Mijnsheerenland; is begraven op 17 nov 1610 in Rotterdam.
    3. 99. Barber [Olen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 1594 en 1604.
    4. 100. N.N. [Olen]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1594.
    5. 101. Gerrit [Ole] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1585 in Pernis; is overleden in Voor 23-04-1643 in Pernis.

  14. 67.  Cornelia [Cornelisdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (50.Haasje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1560; is overleden in Voor 1606 in Blaak.

    Cornelia trouwde met Nicolaas [Cornelisz] van Driel in Voor 1575. Nicolaas (zoon van Cornelis [Claasz] van Driel en Margaretha [Jacobsdr] Wenssen) is geboren in Circa 1545; is overleden op 11 nov 1603 in Westmaas; is begraven in Westmaas. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 102. Magdalena [Claasdr] van Driel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1575 in Mijnsheerenland; is overleden op 10 sep 1626 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

  15. 68.  Arie [Willemsz] N.N. Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  16. 69.  Jacob [Willemsz] N.N. Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  17. 70.  Maartje [Dircksdr] Koorneef Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1535 in Rhoon; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maartje trouwde met Leendert [Cornelisz] Roobol in Voor 1555 in Rhoon. Leendert (zoon van Cornelis [Jansz] Roobol en Erckgen N.N.) is geboren in Circa 1530 in Rhoon; is overleden in ..-05-1600 in Rhoon; is begraven op 1 jun 1600 in Rhoon. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 103. Neeltje [Leendertsdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 104. Willem [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 105. Lijsbeth [Leendertsdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 20 dec 1648 in Oud-Beijerland.
    4. 106. Cornelis [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1555; is overleden op 1599 - 1629.
    5. 107. Pieter [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1560 in Rhoon; is overleden in Circa 1652.
    6. 108. Jan [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1560 in Rhoon; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 109. Dirk [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1570; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    8. 110. Herman [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1575 in Rhoon; is overleden in Na 1636 in Rhoon.
    9. 111. Annetje [Leendertsdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1575; is overleden in Voor 06-06-1642.
    10. 112. Cornelis [Leendertsz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1581 in Rhoon; is overleden in Circa 1654.

  18. 71.  Haasje [Dirksdr] Koorneef Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1535 in Poortugaal ?; is overleden in Circa 1594 in Rhoon.

    Haasje trouwde met Adriaan [Willemsz] Fonkert op 1558 - 1562. Adriaan is geboren in Circa 1526 in Rhoon; is overleden in Voor 1599 in Rhoon. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 11

  1. 72.  Commertje [Cornelisdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1589 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 23-01-1661 en 03-06-1663 in Pernis.

    Commertje trouwde met Gerrit [Ole] Keijzer op 31 jan 1610 in Poortugaal. Gerrit (zoon van Ool [Pietersz] en Anna [Jansdr]) is geboren in Circa 1585 in Pernis; is overleden in Voor 23-04-1643 in Pernis. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 113. Willemtje [Gerritsdr] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 03-06-1663.
    2. 114. Cornelia [Gerrits] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Pernis; is overleden in Tussen 1663 en 1668.
    3. 115. Hubert [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1616; is overleden in Tussen 1682 en 23-02-1688.
    4. 116. Pieter [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1623 in Pernis; is overleden in Tussen 16-04-1682 en 07-06-1685.
    5. 117. Jan [Gerritsz Ole] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625 in Pernis; is overleden in Voor 06-05-1680.
    6. 118. Ool [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625; is overleden in Voor 22-01-1680.

  2. 73.  Pieter [Cornelisz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1591 in Hoogvliet; is overleden in Voor 17-08-1656 in Rhoon.

    Pieter trouwde met Lijsbeth [Bastiaens] in Circa 1621. Lijsbeth is geboren in Ja, maar wanneer ?; is begraven op 13 feb 1668 in Rhoon. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 119. Ariaantje [Pietersdr] Couwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 17-10-1699.

  3. 74.  Pieter [Cornelisz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1604 in Hoogvliet; is overleden op 19 nov 1686 in Hoogvliet.

    Pieter trouwde met Leentgen [Jaephetsdr] Westduel op 25 feb 1646 in Poortugaal. Leentgen (dochter van Jaephet [Cornelisz] Westduel en Maertgen [Woutersdr] Verduijn) is geboren in Circa 1620 in Charlois; is overleden in voor 23-04-1659. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 120. Grietje [Pietersdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1649 in Hoogvliet; is overleden in Voor 23-06-1683 in Rhoon.
    2. 121. 839.Marijtje [Pietersdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1651 in Hoogvliet; is overleden in Tussen ..-03-1690 en 26-09-1691 in Hoogvliet ?.
    3. 122. Japhet [Pietersz] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1652-1655 in Hoogvliet; is overleden op 16 nov 1720 in Pernis; is begraven in ..-11-1720 in Pernis.

  4. 75.  Leendert [Cornelisz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 1647 en 1652 in Hoogvliet.

  5. 76.  Neeltje [Cornelisdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 23-05-1660 en 24-01-1661 in Hoogvliet.

  6. 77.  Maartje [Cornelisdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is overleden in Voor 1660.

    Maartje trouwde met Cornelis [Jacobsz] Schipper in Ja, maar wanneer ?. Cornelis is geboren in de Kaag; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 78.  Jannetje [Cornelisdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is overleden in na-01-1661.

    Jannetje trouwde met Jacob [Arijsz] van Es in ..-09-1614 in Poortugaal. Jacob is geboren in Voor 1580; is overleden in Tussen 1641 en 1644. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  8. 79.  Cornelis [Aartsz] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1560; is overleden in Voor 1645 in Poortugaal.

  9. 80.  Lijsbeth [Aertsdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1565 in Poortugaal; is overleden in Voor 1653.

    Lijsbeth trouwde met Cornelis [Claasz] Ketting op 19 jun 1586 in Poortugaal. Cornelis (zoon van Claas [Cornelisz] Ketting en Haasje [Lambrechts]) is geboren in Circa 1565 in Poortugaal; is overleden in Circa 1639. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  10. 81.  Maartje [Aartsdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1565; is overleden in Voor 02-10-1640.

    Maartje trouwde met Huijgh [Jacobsz] van Ouderkerck op 14 mei 1586 in Poortugaal. Huijgh (zoon van Jacob N.N. en Hilletje [Willems]) is geboren in Circa 1565; is overleden in Voor 1644. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 123. Jacob [Huijgsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 apr 1587 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 124. Gabriel [Huijgsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 sep 1589 in Poortugaal; is overleden op Voor 1591 ?.
    3. 125. Gabriel [Huijgsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 sep 1590 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 126. Cent [Huijgsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 mrt 1592 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 127. Hilletje [Huijgsdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 mei 1593 in Poortugaal; is overleden in Tussen 27-08-1640 en 29-07-1644 in Poortugaal.
    6. 128. Neeltje [Huijgsdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 okt 1595 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 129. Geertje [Huijgsdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 okt 1598; is overleden op Voor 1601 ?.
    8. 130. Geertje [Huijgsdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 5 mrt 1600 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    9. 131. Aartje [Huijgsdr]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 mei 1604 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  11. 82.  Hendrik [Aartsz] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1570 in Poortugaal; is overleden in Voor 1632.

    Hendrik trouwde met Haasje [Adriaansdr] HogendijkRhoon. Haasje (dochter van Adriaan [Hendriksz] Hogendijk en Hilletje [Adriaans] Fonkert) is geboren in Circa 1580 in Rhoon; is overleden in Voor 1641. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  12. 83.  Neeltje [Aertsdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1571 in Poortugaal; is overleden op 4 aug 1653 in Poortugaal; is begraven op 9 aug 1653 in Poortugaal.

    Neeltje trouwde met Jan [Doensz] op 28 sep 1597 (1ste huw.) in Poortugaal. Jan (zoon van Doen [Willemsz] en Maartje [Maartens]) is geboren in Circa 1571 in Poortugaal; is overleden op 3 sep 1604 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Neeltje trouwde met Willem [Hendriksz] Hoogwerf op 13 sep 1605 in Poortugaal. Willem (zoon van Hendrick [Willemsz] Dijckgraeff en Onbekend) is geboren in ..-01-1579 in Barendrecht; is overleden op 15 mei 1658 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  13. 84.  Adriaantje [Aarts] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1575 in Poortugaal; is begraven op 10 okt 1652 in Poortugaal.

    Adriaantje trouwde met Cornelis [Pietersz] Vermaat op 14 apr 1605 in Poortugaal. Cornelis (zoon van Pieter [Cornelisz] Vermaat en Maritge [Cornelisse]) is geboren in ..-..-1574 in Poortugaal; is overleden op 19 apr 1649 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 132. Pieter [Cornelisz] Vermaat  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 feb 1608 in Poortugaal; is begraven op 16 jun 1687 in Poortugaal.

  14. 85.  Bregje [Claesdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  15. 86.  Liedewij [Claesdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1579; is gedoopt op 1 jun 1589 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  16. 87.  Jan [Claesz] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden in voor 15-07-1646.

    Jan trouwde met Trijntje [Bastiaansdr] Drogendijk in ..-09-1614 (1ste huw. van Trijntje.) in Poortugaal. Trijntje (dochter van Bastiaan [Hendricksz] Droogendijck en Maertje [Claesdr] Kooijer) is geboren op 24 sep 1595 in Poortugaal; is overleden op 23 mrt 1669 in Poortugaal; is begraven op 28 mrt 1669 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan trouwde met Maartje [Dirks] van Driel op 11 jul 1621 (2de huw.) in Poortugaal. Maartje (dochter van Diric [Diricx] van Driel en Adriana [Bastiaens] Verweel) is gedoopt op 23 nov 1597 in Poortugaal; is overleden in Na 1669. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 133. Klaas [Jansz] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 jul 1623 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 134. Magdalena [Jansdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 29 mei 1632 in Poortugaal; is overleden in Voor 23-05-1715.

  17. 88.  Maertje [Claesdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden op 2 feb 1625 in Poortugaal.

    Maertje trouwde met Bastiaan [Hendricksz] Droogendijck in ..-..-1610 (2de huw Bastiaan.) in Poortugaal. Bastiaan (zoon van Hendrik [Aerentsz] van Dijk en Trijntgen [Jorisdr]) is geboren in ..-..-1570 in Hoogvliet ?; is overleden in Na 1652. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 135. Arie [Bastiaansz] Droogendijck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 jun 1614 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 136. Pietertje [Bastiaansdr] Droogendijck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 jun 1614 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 137. Trijntje [Bastiaansdr] Drogendijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 sep 1595 in Poortugaal; is overleden op 23 mrt 1669 in Poortugaal; is begraven op 28 mrt 1669 in Poortugaal.

  18. 89.  Janneke [Claesdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  19. 90.  Arien [Claesz] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 7 aug 1591 in Poortugaal; is overleden op 2 aug 1634 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

    Arien trouwde met Pleuntge [Arijens] Drogendijk op 12 jun 1622 in Poortugaal. Pleuntge (dochter van Adriaen [Heijndricks] Droogendijk en Maritgen [Hendriksdr] Dijkgraaf) is geboren in Circa 1601; is overleden in Voor 12-06-1645. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 138. Magdaleentje Arijsdr] Kooijer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1629; is overleden in Voor 1665.

  20. 91.  Ariaantje [Claasdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 19 aug 1598 in Poortugal; is begraven op 17 nov 1655 in Poortugaal.

    Ariaantje trouwde met Gabriel [Cornelisz] Vrijland in Ja, maar wanneer ?. Gabriel (zoon van Cornelis [Gabrielsz] Vrijland en Adriana [Gerritsdr]) is gedoopt op 22 sep 1591 in Pooortugaal; is begraven op 10 aug 1669 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  21. 92.  Sijtje [Claesdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 19 aug 1598 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  22. 93.  Hendrik [Cornelis] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 21-11-1605 in Poortugaal ?.

  23. 94.  Geertje [Cornelisdr] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Poortugaal; is overleden in Na 1627.

    Geertje trouwde met Pieter [Leendertsz] Oostdorp op 8 aug 1593 in Poortugaal. Pieter (zoon van Leendert [Coenen] en Lijsbeth [Hendriksdr] Cornelis ?) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  24. 95.  Cornelis [Cornelisz] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1566 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Cornelis trouwde met Aalte [Lambrechtsdr] op 25 feb 1596 in Poortugaal. Aalte is geboren in Circa 1566; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  25. 96.  Leentie [Cornelisdr] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt in In 1572 in Poortugaal; is overleden in Voor 18-11-1664.

    Leentie trouwde met Willem [Rochusz] Lems op 24 apr 1591 in Poortugaal. Willem (zoon van Rochus [Jacobsz] Lems en Fijghe [Pietersdr]) is gedoopt op 1560 of 1569 in Hoogvliet; is overleden in voor 20-11-1645 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 139. Willem [Willemsz] Visser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1595; is overleden in Voor 20-11-1645.
    2. 140. Rochus [Willemsz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 23 jul 1595 in Poortugaal; is overleden in Voor ..-09-1652.
    3. 141. Cornelis [Willemsz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 mei 1598 in Poortugaal; is overleden in ..-11-1658 in Poortugaal ?.
    4. 142. Neeltje [Willemsdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 5 nov 1600 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 143. Hendrik [Willemsz]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 nov 1603 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    6. 144. Ariaantje [Willemsdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 6 feb 1607 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 145. Lijsbeth [Willemsdr] Visser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in Ca-05-1609 in Poortugaal; is overleden in Na 20-11-1661 in Hoogvliet.
    8. 146. Jannetje [Willemsdr] Visser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in Ca-06-1609 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    9. 147. Maertje [Willemsdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 feb 1611 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  26. 97.  Maartje [Olen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren op Voor 1585 ?; is overleden in Na 03-05-1670.

    Maartje trouwde met Stoffel [Arijsz] Jongejan in Voor 1610. Stoffel is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 09-05-1659 en 03-05-1670. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 148. Daantje [Stoffelsdr] Jongejan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in ..-..-1611; is overleden in Na 1680.
    2. 149. Willemtje [Stoffelsdr] Jongejan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in ..-..-1613; is overleden in Na 1680.
    3. 150. Annetje [Stoffelsdr] Jongejan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1620; is overleden in Tussen -09-1680 en -05-1681.
    4. 151. Maartje [Stoffelsdr] Jongejan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625 in Pernis; is begraven op 26 nov 1703 in Schiedam.

  27. 98.  Haasje [Olen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Mijnsheerenland; is begraven op 17 nov 1610 in Rotterdam.

    Haasje trouwde met Jan [Claasz] van Beveren in Ja, maar wanneer ? (1ste huw.). Jan is geboren in Schiedam; is overleden in Voor 05-02-1596. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Haasje trouwde met Joost [Pietersz] Schuijter in Ja, maar wanneer ?. Joost is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  28. 99.  Barber [Olen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 1594 en 1604.

    Barber trouwde met Jan [Adriaansz] Roos in Ja, maar wanneer ?. Jan is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 1604. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  29. 100.  N.N. [Olen] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1594.

    N.N. trouwde met Ot Schalcken in Ja, maar wanneer ?. Ot is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  30. 101.  Gerrit [Ole] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1585 in Pernis; is overleden in Voor 23-04-1643 in Pernis.

    Gerrit trouwde met Commertje [Cornelisdr] Kouwenhoven op 31 jan 1610 in Poortugaal. Commertje (dochter van Cornelis [Commersz] Kouwenhoven en Grietje [Pieterdr]) is geboren in Circa 1589 in Hoogvliet; is overleden in Tussen 23-01-1661 en 03-06-1663 in Pernis. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 113. Willemtje [Gerritsdr] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 03-06-1663.
    2. 114. Cornelia [Gerrits] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Pernis; is overleden in Tussen 1663 en 1668.
    3. 115. Hubert [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1616; is overleden in Tussen 1682 en 23-02-1688.
    4. 116. Pieter [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1623 in Pernis; is overleden in Tussen 16-04-1682 en 07-06-1685.
    5. 117. Jan [Gerritsz Ole] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625 in Pernis; is overleden in Voor 06-05-1680.
    6. 118. Ool [Gerritsz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625; is overleden in Voor 22-01-1680.

  31. 102.  Magdalena [Claasdr] van Driel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (67.Cornelia10, 50.Haasje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1575 in Mijnsheerenland; is overleden op 10 sep 1626 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal.

    Gezin/Partner: Claas [Bastiaans] Spruijt. Claas is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Magdalena trouwde met Herman [Leendertsz] Roobol op 22 sep 1613 in Poortugaal. Herman (zoon van Leendert [Cornelisz] Roobol en Maartje [Dircksdr] Koorneef) is geboren in Circa 1575 in Rhoon; is overleden in Na 1636 in Rhoon. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  32. 103.  Neeltje [Leendertsdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  33. 104.  Willem [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  34. 105.  Lijsbeth [Leendertsdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 20 dec 1648 in Oud-Beijerland.

    Lijsbeth trouwde met Pieter [Fopsz] Leeuwenburg in Ja, maar wanneer ?. Pieter (zoon van Fop [Jacobsz] Leeuwenburg ? en Lijsbeth [Koossen]) is geboren in ..-..-1579; is overleden op 23 okt 1641 in Oud-Beijerland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  35. 106.  Cornelis [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1555; is overleden op 1599 - 1629.

    Cornelis trouwde met Lijsbeth [Cornelisdr. Ghijsz] in Voor 1584 (1ste huw.). Lijsbeth (dochter van Cornelis [Gijsz] en Neeltje [Pietersdr] de Raedt) is geboren in Circa 1560 in Rhoon; is overleden in Voor 1604. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Cornelis trouwde met Lijsbeth [Koossen] in Circa 1604. Lijsbeth (dochter van Koos [Dirksz] en Maartje [Willemsdr Doensz]) is geboren in Circa 1551; is overleden op 1 jul 1629 in Oud-Beijerland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  36. 107.  Pieter [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1560 in Rhoon; is overleden in Circa 1652.

    Pieter trouwde met Wijburgh Barents in Ja, maar wanneer ?. Wijburgh is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 21-04-1653. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  37. 108.  Jan [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1560 in Rhoon; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jan trouwde met Stephanie Dammisse op 21 apr 1587 in Rhoon. Stephanie is geboren in Hoogvliet; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  38. 109.  Dirk [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1570; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Dirk trouwde met Lijsbeth [Willemsdr] in Voor 1606. Lijsbeth is geboren in Circa 1575 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Dirk trouwde met Neeltje Wouters in Circa 1606. Neeltje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  39. 110.  Herman [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1575 in Rhoon; is overleden in Na 1636 in Rhoon.

    Herman trouwde met Maertje [Tijssen] Voogd in Voor 1613. Maertje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Herman trouwde met Magdalena [Claasdr] van Driel op 22 sep 1613 in Poortugaal. Magdalena (dochter van Nicolaas [Cornelisz] van Driel en Cornelia [Cornelisdr]) is geboren in Circa 1575 in Mijnsheerenland; is overleden op 10 sep 1626 in Poortugaal; is begraven in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  40. 111.  Annetje [Leendertsdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1575; is overleden in Voor 06-06-1642.

    Annetje trouwde met Jacob [Fopsz] Leeuwenburg in Ja, maar wanneer ?. Jacob (zoon van Fop [Jacobsz] Leeuwenburg ? en Lijsbeth [Koossen]) is geboren in Circa 1575; is overleden op Voor 29-05-1636 ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  41. 112.  Cornelis [Leendertsz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1581 in Rhoon; is overleden in Circa 1654.

    Cornelis trouwde met Teuntje [Cornelisdr] Leeuwenburg op 18 feb 1607 in Ridderkerk. Teuntje (dochter van Cornelis [Adriaens] Leeuwenburg en Jenneken [Aertsdr]) is gedoopt op 3 mei 1587 in Ridderkerk; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 152. Maartje [Cornelisdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 153. Ariaantje [Cornelisdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 154. Cornelis [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 155. Jacomijntje [Cornelisdr] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Rhoon; is overleden op 25 apr 1687.
    5. 156. Leendert [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    6. 157. Aart [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 158. Jan [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    8. 159. Dirk [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    9. 160. Cornelis [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1624; is begraven op 10 jun 1706 in Rhoon.


Generatie: 12

  1. 113.  Willemtje [Gerritsdr] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 03-06-1663.

    Willemtje trouwde met Maarten [Bastiaansz] Groendijk in Voor 12-08-1647. Maarten is gedoopt op 8 aug 1610 in Barendrecht; is overleden in Na 26-07-1660. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 114.  Cornelia [Gerrits] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Pernis; is overleden in Tussen 1663 en 1668.

    Cornelia trouwde met Jan [Cornelisz] Landmeter op 26 okt 1636 in Heenvliet. Jan is geboren in Heenvliet; is overleden in na 1668. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 115.  Hubert [Gerritsz] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1616; is overleden in Tussen 1682 en 23-02-1688.

  4. 116.  Pieter [Gerritsz] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1623 in Pernis; is overleden in Tussen 16-04-1682 en 07-06-1685.

    Pieter trouwde met Machteld [Aarts] Kock in Circa 1650 in Pernis. Machteld (dochter van Aart [Jansz] Kock en Aaltje [Cornelisse]) is geboren op 16 feb 1625 in Spijkenisse; is overleden in Voor 15-02-1677. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 161. Sijtje [Pietersdr] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  5. 117.  Jan [Gerritsz Ole] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1625 in Pernis; is overleden in Voor 06-05-1680.

    Jan trouwde met Maartje [Leenderts] in Voor 1649. Maartje is geboren in Circa 1625; is overleden op 5 mei 1699 in Pernis. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 162. Cornelis [Jansz] Keijser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 24 sep 1711 in Pernis.
    2. 163. Gerrit [Jansz] Keijser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1649.
    3. 164. Neeltje [Jansdr] Keijser  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1650; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 165. Jannetje [Jansdr] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1650; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 166. Jan [Jansz] Keijzer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 18 nov 1668 in Pernis; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  6. 118.  Ool [Gerritsz] Keijzer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (72.Commertje11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1625; is overleden in Voor 22-01-1680.

    Ool trouwde met Neeltje [Ewoutsdr] Verduijn in Voor 1669. Neeltje (dochter van Eeuwout [Woutersz] Verduijn en Neeltje [Adriaansdr] Zegers) is geboren in Circa 1631; is overleden in Circa 26-05-1714 in Pernis. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 119.  Ariaantje [Pietersdr] Couwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (73.Pieter11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Na 17-10-1699.

    Ariaantje trouwde met Cornelis [Jaephetsz] Westduel op 6 nov 1661 (2de huw.) in Rhoon. Cornelis (zoon van Jaephet [Cornelisz] Westduel en Maertgen [Woutersdr] Verduijn) is geboren in Circa 1610 in Charlois; is overleden op 3 mrt 1670 in Charlois. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 167. Lijsbeth [Cornelisdr] Westduel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 okt 1666 in Charlois; is overleden op 31 jan 1704 in Hoogvliet.

  8. 120.  Grietje [Pietersdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Pieter11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1649 in Hoogvliet; is overleden in Voor 23-06-1683 in Rhoon.

    Grietje trouwde met Dirk [Hendriksz] van Driel op 29 mei 1672 (1ste huw van Dirk.) in Pernis. Dirk (zoon van Hendrick [Dirksz] van Driel en Neeltje [Leendertsdr] Welhouck) is geboren in Circa 1647 in Pernis; is begraven in ..-..-1691 in Rhoon. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  9. 121.  839.Marijtje [Pietersdr] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Pieter11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1651 in Hoogvliet; is overleden in Tussen ..-03-1690 en 26-09-1691 in Hoogvliet ?.

    839.Marijtje trouwde met 838.Bastiaen [Jacobsz] van der Laen in Circa 1671. 838.Bastiaen (zoon van Jacob [Leendertsz] Welhouck en Trijntje [Bastiaansdr] Drogendijk) is geboren in 1647-1651; is overleden op 22 apr 1709 in Hoogvliet. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 168. Trijntje [Bastiaensdr] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 5 feb 1673 in Pernis; is overleden op 26 jan 1756 in Hoogvliet.
    2. 169. 419.Leentje [Bastiaense] van der Lean  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 sep 1675 in Pernis; is overleden op 21 mrt 1707 in Pernis.
    3. 170. Jacob [Bastiaensz] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 mrt 1678 in Pernis; is overleden in Voor 1681 in Pernis ?.
    4. 171. Jacob [Bastiaensz] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 8 dec 1680 in Pernis; is overleden op 17 dec 1727 in Poortugaal.
    5. 172. Grietje [Bastiaensdr] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 30 okt 1683 in Pernis; is overleden in Voor 26-09-1691 in Pernis ?.
    6. 173. Magdalena [Bastiaensdr] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1684 in Pernis; is begraven in ..-..-1717 in Rhoon.
    7. 174. Pieter [Bastiaensz van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 14 dec 1687 in Pernis; is overleden op 22 dec 1747 in Charlois.
    8. 175. Neeltje [Bastiaensdr] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 mrt 1690 in Pernis; is begraven op 22 nov 1766 in Rhoon.

  10. 122.  Japhet [Pietersz] Kouwenhoven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (74.Pieter11, 56.Cornelis10, 41.Commer9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in 1652-1655 in Hoogvliet; is overleden op 16 nov 1720 in Pernis; is begraven in ..-11-1720 in Pernis.

    Japhet trouwde met Annetje [Lourisdr] Centen in ..-..-1679 (1 ste huw van Japhet..). Annetje (dochter van Cent [Laurisz] en Annigje [Gijsberts]) is geboren in Circa 1655 in Ouderkerk a/d IJssel; is overleden in Tussen -05-1682 en 1694. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Japhet trouwde met Lijsbeth [Cornelisdr] Westduel op 28 nov 1694 (2de huw Japhet.) in Charlois. Lijsbeth (dochter van Cornelis [Jaephetsz] Westduel en Ariaantje [Pietersdr] Couwenhoven) is gedoopt op 3 okt 1666 in Charlois; is overleden op 31 jan 1704 in Hoogvliet. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 176. Annetje [Japhetsdr] Kouwenhoven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 okt 1695 in Pernis; is begraven op 28 dec 1770 in Hoogvliet.

    Japhet trouwde met Hadewij [Ewoutsdr] Verduijn op 2 mei 1710 (3de huw van Japhet.) in Pernis. Hadewij (dochter van Eeuwout [Woutersz] Verduijn en Maertge [Arijens] Pors) is geboren in Circa 1649 in Pernis; is overleden op 5 nov 1714 in Hoogvliet; is begraven in ..-11-1714 in Pernis. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  11. 123.  Jacob [Huijgsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 19 apr 1587 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  12. 124.  Gabriel [Huijgsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 3 sep 1589 in Poortugaal; is overleden op Voor 1591 ?.

  13. 125.  Gabriel [Huijgsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 9 sep 1590 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  14. 126.  Cent [Huijgsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 31 mrt 1592 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  15. 127.  Hilletje [Huijgsdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 16 mei 1593 in Poortugaal; is overleden in Tussen 27-08-1640 en 29-07-1644 in Poortugaal.

    Hilletje trouwde met Leendert [Pietersz] Welhouck op 7 jun 1615 in Poortugaal. Leendert (zoon van Pieter [Woutersz] Oostdorp en Aafje [Cornelisdr]) is geboren in Circa 1590 in IJsselmonde; is begraven op 20 apr 1674 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 177. Jacob [Leendertsz] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 okt 1616 in Poortugaal; is overleden op 14 mrt 1681 in Poortugaal; is begraven op 4 apr 1681 in Poortugaal.
    2. 178. Neeltje [Leendertsdr] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1618 in Poortugaal; is overleden op 17 jun 1676 in Pernis.
    3. 179. Geertge [Leendertsdr] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 feb 1620 in Poortugaal; is begraven op 6 aug 1674 in Poortugaal.
    4. 180. Maartje [Leendertsdr] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 11 sep 1622 in Poortugaal; is overleden op 1 jul 1682 in Poortugaal; is begraven op 5 jul 1682 in Poortugaal.
    5. 181. Aert [Leendertsz] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 apr 1625 in Poortugaal; is overleden in Voor 29-10-1660.
    6. 182. Pieter [Leendertsz] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 9 jan 1628 in Poortugaal; is overleden op 2 aug 1696 in Poortugaal.
    7. 183. Heijndrick [Leendertsz] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 jan 1632 in Poortugaal; is begraven op 16 apr 1685 in Poortugaal.
    8. 184. Leigje [Leendertsdr] Welhouck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 jan 1632 in Poortugaal; is overleden in Voor 29-10-1660.

  16. 128.  Neeltje [Huijgsdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 1 okt 1595 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  17. 129.  Geertje [Huijgsdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 18 okt 1598; is overleden op Voor 1601 ?.

  18. 130.  Geertje [Huijgsdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 5 mrt 1600 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  19. 131.  Aartje [Huijgsdr] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (81.Maartje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 9 mei 1604 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  20. 132.  Pieter [Cornelisz] Vermaat Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (84.Adriaantje11, 59.Geertruij10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 19 feb 1608 in Poortugaal; is begraven op 16 jun 1687 in Poortugaal.

    Pieter trouwde met Maartje [Leendertsdr] Welhouck op 16 jun 1647 in Poortugaal. Maartje (dochter van Leendert [Pietersz] Welhouck en Hilletje [Huijgsdr]) is gedoopt op 11 sep 1622 in Poortugaal; is overleden op 1 jul 1682 in Poortugaal; is begraven op 5 jul 1682 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  21. 133.  Klaas [Jansz] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (87.Jan11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren op 9 jul 1623 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Klaas trouwde met Magdaleentje [Jacobsdr] van der Laan in Voor 1667 (1ste huw van Magda.). Magdaleentje (dochter van Jacob [Leendertsz] Welhouck en Trijntje [Bastiaansdr] Drogendijk) is gedoopt in Circa 1644 in Poortugaal; is overleden in ..-07-1682 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  22. 134.  Magdalena [Jansdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (87.Jan11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 29 mei 1632 in Poortugaal; is overleden in Voor 23-05-1715.

    Magdalena trouwde met Pieter [Leendertsz] Welhouck in Voor 15-11-1665 (2de huw.). Pieter (zoon van Leendert [Pietersz] Welhouck en Hilletje [Huijgsdr]) is gedoopt op 9 jan 1628 in Poortugaal; is overleden op 2 aug 1696 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  23. 135.  Arie [Bastiaansz] Droogendijck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Maertje11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 1 jun 1614 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  24. 136.  Pietertje [Bastiaansdr] Droogendijck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Maertje11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 1 jun 1614 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Pietertje trouwde met Theunis [Cornelisz] op 16 mei 1637 in Poortugaal. Theunis is gedoopt op 3 jul 1616 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  25. 137.  Trijntje [Bastiaansdr] Drogendijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (88.Maertje11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren op 24 sep 1595 in Poortugaal; is overleden op 23 mrt 1669 in Poortugaal; is begraven op 28 mrt 1669 in Poortugaal.

    Trijntje trouwde met Jan [Claesz] Kooijer in ..-09-1614 (1ste huw. van Trijntje.) in Poortugaal. Jan (zoon van Claas [Jansz] Kooijer en Magdalena [Adriaensdr] van Driel) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 19 jul 1589 in Poortugaal; is overleden in voor 15-07-1646. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Trijntje trouwde met Jacob [Leendertsz] Welhouck in Circa 1640. Jacob (zoon van Leendert [Pietersz] Welhouck en Hilletje [Huijgsdr]) is gedoopt op 16 okt 1616 in Poortugaal; is overleden op 14 mrt 1681 in Poortugaal; is begraven op 4 apr 1681 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 185. Hillegond [Jacobsdr] van der Laan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 jun 1642 in Poortugaal; is overleden in Circa 1699.
    2. 186. Magdaleentje [Jacobsdr] van der Laan  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in Circa 1644 in Poortugaal; is overleden in ..-07-1682 in Poortugaal.
    3. 187. 838.Bastiaen [Jacobsz] van der Laen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1647-1651; is overleden op 22 apr 1709 in Hoogvliet.

  26. 138.  Magdaleentje Arijsdr] Kooijer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (90.Arien11, 60.Magdalena10, 42.Adriaen9, 31.Beije8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1629; is overleden in Voor 1665.

    Magdaleentje trouwde met Pieter [Leendertsz] Welhouck op 15 dec 1647 (1ste huw.) in Poortugaal. Pieter (zoon van Leendert [Pietersz] Welhouck en Hilletje [Huijgsdr]) is gedoopt op 9 jan 1628 in Poortugaal; is overleden op 2 aug 1696 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  27. 139.  Willem [Willemsz] Visser Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Voor 1595; is overleden in Voor 20-11-1645.

    Willem trouwde met Jaapje [Cornelisse] op 6 jun 1627 in Poortugaal. Jaapje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  28. 140.  Rochus [Willemsz] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 23 jul 1595 in Poortugaal; is overleden in Voor ..-09-1652.

    Rochus trouwde met Geertge [Maertensdr] op 8 dec 1619 (1ste huw.) in Overschie. Geertge (dochter van Maerten [Maertensz] en Annetge [Meesdr]) is geboren in Circa 1595 in Zoetermeer; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Rochus trouwde met Leentje [Hendriksdr] in Voor 1646. Leentje is geboren in Circa 1595; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  29. 141.  Cornelis [Willemsz] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 31 mei 1598 in Poortugaal; is overleden in ..-11-1658 in Poortugaal ?.

    Cornelis trouwde met Aaltje [Ariense] op 5 apr 1620 in Poortugaal. Aaltje (dochter van Arien [Jacobsz] en Maritge [Rochusse]) is gedoopt op 23 aug 1598 in Poortugaal; is overleden in Na 29-04-1668 in Poortugaal. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 188. Maertge [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 jul 1621 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 189. Aerjaentge [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 jan 1624 in Poortugaal; is overleden op Voor 1626 ? in Poortugaal ?.
    3. 190. Cornelis [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1625 in Hoogvliet; is begraven op 21 sep 1681 in Schiedam.
    4. 191. Aerjaentge [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 jun 1625 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 192. 824.Arie [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 28 mei 1629 in Poortugaal; is overleden op 18 okt 1727 in Poortugaal.
    6. 193. Geertje [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 aug 1631 in Poortugaal; is overleden op 11 sep 1713 in Poortugaal.
    7. 194. Ariaantje [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 mrt 1633 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    8. 195. Hendrik [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1636; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    9. 196. Willem [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 jan 1638 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    10. 197. 777.Leentje [Cornelisdr] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 nov 1641 in Poortugaal; is overleden op 13 apr 1703 in Hoogvliet.
    11. 198. Jacob [Cornelisz] Voogt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Na 1642 in Poortugaal ?; is begraven op 12 aug 1677 in Poortugaal.

  30. 142.  Neeltje [Willemsdr] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 5 nov 1600 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Neeltje trouwde met Pieter [Pietersz] den Dubbelden op 16 mei 1627 in Poortugaal. Pieter (zoon van Pieter [Ariaensz] den Dubbelden ? en Jacoba [Jacobs]) is geboren in Circa 1600 in Charlois; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 199. Aagje [Pietersdr] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Voor 1615; is overleden op 9 mei 1682 in Poortugaal.
    2. 200. Pieter [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 23 mrt 1625 in Poortugaal; is overleden op Voor 1632 ?.
    3. 201. Aeriaentie [Pietersdr] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 16 apr 1628 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 202. Willem [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 apr 1629 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 203. Pieter [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 mrt 1631 in Poortugaal; is overleden op Voor 1642 ?.
    6. 204. Cornelis [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 20 nov 1633 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    7. 205. Leentie [Pietersdr] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 15 mrt 1636 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    8. 206. Pieter [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 sep 1641 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    9. 207. Arie [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 12 feb 1645 in Poortugaal; is overleden op 10 mrt 1720 in Hoogvliet.
    10. 208. Job [Pietersz] den Dubbelden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 dec 1648 in Poortugaal; is begraven .

  31. 143.  Hendrik [Willemsz] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 9 nov 1603 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  32. 144.  Ariaantje [Willemsdr] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Hoogvliet; is gedoopt op 6 feb 1607 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Ariaantje trouwde met Cornelis [Gerbrantsz] van der Parre op 20 dec 1637 in Poortugaal. Cornelis is geboren in Circa 1605; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  33. 145.  Lijsbeth [Willemsdr] Visser Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt in Ca-05-1609 in Poortugaal; is overleden in Na 20-11-1661 in Hoogvliet.

    Lijsbeth trouwde met Rochus [Eldertsz] Lems op 7 sep 1631 in Poortugaal. Rochus (zoon van Eldert [Rochusz] Lems en Lijsbeth [Cornelisdr]) is geboren in Circa 1609; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  34. 146.  Jannetje [Willemsdr] Visser Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt in Ca-06-1609 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jannetje trouwde met Arien [Pietersz] Visser in Ja, maar wanneer ?. Arien is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  35. 147.  Maertje [Willemsdr] Voogt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (96.Leentie11, 64.Neeltje10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is gedoopt op 20 feb 1611 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maertje trouwde met Pieter [Leendertsz] Bakker op 7 jul 1633 (Ondertrouw 1ste) in Poortugaal. Pieter (zoon van Leendert [Arijsz] Backer en Ariaantje [Pietersdr]) is geboren in Circa 1611; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 209. Cornelis [Pietersz] Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 mei 1636 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 210. Willem [Pietersz] Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 25 mei 1636 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 211. Ariaantje [Pietersdr] Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 apr 1637 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    4. 212. Neeltje [Pietersdr] Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 5 sep 1638 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    5. 213. Maartje [Pietersdr] Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 13 jan 1641 in Poortugaal; is overleden op Ja, maar wanneer?.
    6. 214. Pietertje [Pietersdr. Bakker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 nov 1641 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Maertje trouwde met Gabriel [Gerritsz] Vrijland in Circa 1642 (2de huw Gabriel.) in Poortugaal. Gabriel (zoon van Gerrit [Cornelisz] Vrijland en Trijntje [Pietersdr]) is gedoopt in ..-06-1613 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 215. Trijntje [Gabrielsdr] Vrijland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 apr 1643 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 216. Leentje [Gabrielsdr] Vrijland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 mrt 1647 in Poortugaal; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 217. Marie [Gabrielsdr] Vrijland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1650; is overleden op 28 feb 1709 in Poortugaal.

  36. 148.  Daantje [Stoffelsdr] Jongejan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Maartje11, 66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in ..-..-1611; is overleden in Na 1680.

    Daantje trouwde met Lucas [Jansz] Jongejan in Circa 1635. Lucas is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Circa 1690. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  37. 149.  Willemtje [Stoffelsdr] Jongejan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Maartje11, 66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in ..-..-1613; is overleden in Na 1680.

    Willemtje trouwde met Arij [Huijgen] de Bel ? in Ja, maar wanneer ?. Arij is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Voor 1665. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  38. 150.  Annetje [Stoffelsdr] Jongejan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Maartje11, 66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1620; is overleden in Tussen -09-1680 en -05-1681.

    Annetje trouwde met Pieter [Huijbrechtsz] den Boer in Circa 1645. Pieter (zoon van Huijbrecht [Pietersz] den Boer en Ningetje [Pieters]) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Tussen 22-12-1674 en 12-01-1680. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 218. 837.Maertje [Pietersdr] den Boer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1640 in Pernis; is overleden op 23 okt 1718 in Pernis.
    2. 219. Pieter [Pietersz] den Boer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 220. Huibrecht [Pietersz] den Boer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1640 in Pernis; is overleden op 16 okt 1720 in Pernis.

  39. 151.  Maartje [Stoffelsdr] Jongejan Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (97.Maartje11, 66.Anna10, 46.Jan9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1625 in Pernis; is begraven op 26 nov 1703 in Schiedam.

    Maartje trouwde met Cornelis [Cornelisz] Voogt in ..-..-1654 in Pernis. Cornelis (zoon van Cornelis [Willemsz] Voogt en Aaltje [Ariense]) is geboren in Circa 1625 in Hoogvliet; is begraven op 21 sep 1681 in Schiedam. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  40. 152.  Maartje [Cornelisdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  41. 153.  Ariaantje [Cornelisdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Ariaantje trouwde met Jan [Jansz] Meurs op 8 jun 1664 in Nieuw-Neijerland. Jan is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  42. 154.  Cornelis [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  43. 155.  Jacomijntje [Cornelisdr] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Rhoon; is overleden op 25 apr 1687.

    Jacomijntje trouwde met Cornelis [Cornelisz] Loosje in 00-00-1665. Cornelis (zoon van Cornelis [Cornelisz] Loosgen en Neeltgen [Arijens] Drogendijk) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden op 24 okt 1687. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  44. 156.  Leendert [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Leendert trouwde met Soetje [Govers] op 1 mei 1661 in Oud-Beijerland. Soetje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  45. 157.  Aart [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Aart trouwde met Maritge [Leendertsdr] Kappendijk op 30 okt 1650 in Nieuw-Beijerland. Maritge (dochter van Leendert [Leendertsz] Kappendijk en Bastiaantje [Leenderts]) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  46. 158.  Jan [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Jan trouwde met Pietertje [Hendriksdr] Dekker in Ja, maar wanneer ?. Pietertje is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  47. 159.  Dirk [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Dirk trouwde met Maaike [Jacobsdr] Spoor in Ja, maar wanneer ?. Maaike (dochter van Jacob [Cornelisz] Spoor en Maaike Adams) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  48. 160.  Cornelis [Cornelisz] Roobol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (112.Cornelis11, 70.Maartje10, 52.Neeltje9, 38.Cornelis8, 26.Doen7, 25.Beyen6, 19.Doen5, 12.Beyen4, 5.Beyen3, 2.Rutgher2, 1.Onbekend1) is geboren in Circa 1624; is begraven op 10 jun 1706 in Rhoon.

    Cornelis trouwde met Neeltje [Jansdr] Paters in Circa 1649 (2de huw Neeltje.). Neeltje (dochter van Jan [Cornelisz] Paters en Aeltjen [Ariens]) is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 221. Jan [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Circa 1650; is overleden in Voor 1700.
    2. 222. 970.Cornelis [Cornelisz] Roobol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1660-1664; is overleden in 1712-1719.