Genealogie FamilieEblé-van Kampen
en aanverwante families
Voorna(a)m(en):  Familienaam: 
[Geavanceerd zoeken]  [Familienamen]

Barend de Man

Mannelijk 1902 - 1979  (76 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Barend de Man is geboren op 30 okt 1902 in Alblasserdam; is overleden op 16 jun 1979 in Amsterdam.

    Barend trouwde met Klasina van Oort op 8 sep 1937 (civil) in Amsterdam. Klasina (dochter van Gerrit van Oort en Henriette Petronella Gerritsen) is geboren op 10 mei 1911 in Arnhem / Gelderland; is overleden op 5 nov 1970 in Amsterdam / Noord-Holland. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cora de Man  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    2. 3. Liesje de Man  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.
    3. 4. Mieke de Man  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 2

  1. 2.  Cora de Man Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  2. 3.  Liesje de Man Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

  3. 4.  Mieke de Man Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barend1) is geboren in Ja, maar wanneer ?; is overleden in Ja, maar wanneer ?.