Genealogie FamilieEblé-van Kampen
en aanverwante families
Voorna(a)m(en):  Familienaam: 
[Geavanceerd zoeken]  [Familienamen]

Jacobus Bernardus van Akkeren

Mannelijk 1877 - 1969  (91 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jacobus Bernardus van Akkeren is geboren op 8 apr 1877 in 's-Gravenhage; is overleden op 1 mrt 1969 in 's-Gravenhage.

    Jacobus trouwde met Hendrika Peters op 22 mei 1901 in 's-Gravenhage. Hendrika (dochter van Johannes Andreas Peters en Antonia van Helden) is geboren op 16 dec 1874 in 's-Gravenhage; is overleden op 16 jul 1957 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Marinus van Akkeren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 apr 1903 in 's-Gravenhage; is overleden in Ja, maar wanneer ?.


Generatie: 2

  1. 2.  Marinus van Akkeren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jacobus1) is geboren op 29 apr 1903 in 's-Gravenhage; is overleden in Ja, maar wanneer ?.

    Marinus trouwde met Klazina Borsjes op 30 apr 1930 in 's-Gravenhage. Klazina (dochter van Ernst Borsjes en Krijntje van der Plaat) is geboren op 29 apr 1906 in 's-Gravenhage; is overleden in Ja, maar wanneer ?. [Gezinsblad] [Familiekaart]